Zakłady bukmacherskie STS to bardzo silna marka na polskim rynku. Ten Polski bukmacher online jest ceniony przez wielu graczy, którzy obstawiają mecze przez internet i stacjonarnie. Jego oferta należy do jednej z najlepszych na rynku. Jakie są opinie o poszczególnych aspektach działalności tego bukmachera? Przyjrzyjmy się temu

sts opinie graczy
STS to najlepszy Polski bukmacher? Opinie graczy o STS

Opinia ogólna o serwisie STS

Strona internetowa bukmachera STS jest bardzo profesjonalna i przejrzysta. Znajdziemy na niej niemal wszystkie potrzebne informacje do gry. Wszystkie najważniejsze zakładki posiadają widoczne odnośniki, w górnej części strony. Bez większych problemów dotrzemy więc do panelu płatności, bonusów, wyników i statystyk, a także, co najważniejsze, do zakładów.

Opinie o stronie STS są zdecydowanie bardzo pozytywne, gracze chwalą sobie przejrzystość witryny, nie muszą poświęcać cennych minut na wyszukiwanie potrzebnych ich opcji. Użytkownicy chwalą sobie także wyjątkową czytelność i ładną dla oka kolorystykę witryny.

Opinie o ofercie bukmachera STS

Ofertę zakładów bukmachera STS znajdziemy po lewej stronie ekranu. Na górze znajdziemy zdarzenia polecane przez bukmachera. Są to najczęściej mecze z piłkarskie, które danego dnia wzbudzają ogromne emocje. Poniżej znajdziemy wszystkie inne dyscypliny. Jeśli chodzi o ofertę, STS może pochwalić się naprawdę szeroką i bogatą ofertą na zakłady sportowe. Co więcej, bogata oferta tyczy się nie tylko ilości dostępnych w danej chwili spotkań, ale również bardzo wieloma rynkami na poszczególne mecze.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady specjalne to bardzo mocna strona tego bukmachera. Po kliknięciu w zakładkę związaną z ofertą specjalną, zobaczymy dwa przyciski – hit dnia i superoferta. Są to zakłady, na które bukmacher podnosi kursy. Oprócz tego wszystkiego, bukmacher STS oferuje swoim klientom także mnóstwo zakładów dotyczących polityki i świata rozrywkowego. 

Ludzie bardzo dobrze oceniają ofertę bukmachera STS na zakłady sportowe. Jedyne wątpliwości dotyczą kursów, które nie zawsze są najlepsze, ze względu na to, że bukmacher ten nakłada na zakłady dość dużą marżę.

„Oferta zakładów w STS to najmocniejsza strona tego bukmachera. Ja najcześciej obstawiam zakłady specjalne, e-sport i sporty wirtualne bo tam można zarobić najlepiej.” – opinia o STS z forum betonline.net.pl

Przyjrzyjmy się jeszcze pozostałym zakładom w ofercie bukmachera STS. Zakłady live to jedna z najmocniejszych stron tego bukmachera. Dziennie mamy dostęp do imponującej wręcz liczby rynków, z wielu różnych sportów. Co więcej, oferta live obejmuje nie tylko tradycyjne sporty, ale również coraz bardziej popularny e-sport. Większość meczów, które można obstawić na żywo posiada także wysokiej jakości transmisje. 

Nieco gorzej wygląda sprawa ze sportami wirtualnymi. Możemy tam typować tylko 3 generowane komputerowo sporty. Jakość rozgrywek jest całkiem niezła, ale niestety odbiega od obecnych standardów. Na plus wiele osób wyróżnia łatwy dostęp do statystyk rozgrywanych spotkań.

bukmacher betfan opinei bonus
Polski bukmacher internetowy Betfan – Kod promocyjny na bonus

Opinie o bonusach w STS

Nie da się ukryć, że bukmacher STS oferuje bardzo atrakcyjne promocje. Obejmuje to nie tylko nowych, ale także wiernych graczy bukmachera. Przyjrzyjmy się na początku temu, co STS oferuje nowym klientom. Po rejestracji mamy możliwość otrzymania dwóch bonusów. Pierwszy z nich to bonus od depozytu w wysokości 1000 złotych. Wystarczy tylko wpłacić kwotę, a zostanie ona podwojona. Drugą z promocji jest freebet w wysokości 29 złotych. Kod promocyjny STS to: BETONLINE.

W celu uzyskania go musimy tylko zarejestrować się i potwierdzić nasze konto. Po wykonaniu tych czynności nasze konto zostanie automatycznie zasilone powyższą kwota, którą można wykorzystać na obstawienie dowolnego zakładu dostępnego w serwisie. 

W przypadku stałych graczy, bukmacher STS, również okazuje bardzo dużą hojność. Wyróżnić możemy m.in. promocję zwaną „Polubisz poniedziałek”, w której to co tydzień rozdawane są pieniądze dla graczy, którzy w poprzednim tygodniu wykonali największy obrót. Dodatkowo, regularnie pojawiają się także promocje typu „Emocje Rządzą”, w których do rozdania jest oszałamiająca kwota 50 tysięcy złotych za wykonanie prostego zadania. 

Poprzedni artykułJak przygotować się do gry za prawdziwe pieniądze?
Następny artykułPiłkarskie wyniki na żywo na Flashscore
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi, bonusy za darmo, promocje bez depozytu. Legalne zakłady bukmacherskie online. Ranking bukmacherów w Polsce.